Unverified

Grabitja e Muzeut të Armëve

10:17 May 12 2014 Gjirokastër District, Albania

Grabitja e Muzeut të Armëve
Description
Muzeu i ri i Armëve në qytetin e gurtë të Gjirokastrës ra pre e grabitësve nga persona të paidentifikuar të cilët duke përfituar nga përqendrimi i policisë për mbarëvajtjen e rendit gjatë kremtimit të natës së Pashkëve, hynë në ambientet e muzeut dhe kryen grabitjen.
Sipas policisë hajdutët mundën të marrin katër pushkë, katër pistoleta dhe tre shpata të periudhës Mesjetare.
Credibility: UP DOWN 1
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
19 + 6 =

Additional Reports

2500 leke te reja nje Shezlong ne Velipoje

10:08 Jul 26, 2012

Plazhi i Velipojes, 0 Kms

Garbage collection in Tirana

01:52 Aug 22, 2012

Tirana City, 0 Kms

Betonizimi i Ranes se Hedhun, Lezhe

23:21 Apr 06, 2013

Prane kompleksit Inheritor, Shengjin, Lezhe, 0 Kms

Plehra

13:04 Jun 16, 2013

Kepi i Rodonit, 0 Kms