Verified

Shkaterrohet Mulliri i Benjes Permet

11:12 May 27 2014 Përmet, Albania

Shkaterrohet Mulliri i Benjes Permet
Description
GJENDJA E MULLIRIT TE BENJES SOT (MONUMENT KULTURE) ESHTE SHUME E KEQE DHE THUAJSE TOTALISHT E SHKATERRUAR
Credibility: UP DOWN -1
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
11 + 3 =

Additional Reports

Shembet Ish Muzeu Etnografik Ne Permet

10:53 May 27, 2014

Përmet, Albania, 0 Kms

Shtepia HAJDERI , Monument Kulture 250 vjecare u shemb nga Bashkia -Gjirokaster 13 jan 2014

13:52 Feb 05, 2014

Gjirokastër District, Albania, 15.07 Kms

Demtime - Keshtjella e Ali Pashes, Tepelene

13:32 Jan 29, 2013

Tepelene, Shqiperi, 15.64 Kms

Kisha e Shën Mëhillit, monument kulturore që po rrënohet

12:56 May 12, 2014

Kolonjë District, Albania, 17.37 Kms

Digjen 70 hektare pyje ne parkun kombetar te Bozdovecit KORCE

01:35 Aug 30, 2012

Brozdovec, Albania, 27.9 Kms