Verified

2500 leke te reja nje Shezlong ne Velipoje

10:08 Jul 26 2012 Plazhi i Velipojes

2500 leke te reja nje Shezlong ne Velipoje 2500 leke te reja nje Shezlong ne Velipoje
Description
Te besh pushimet ne Velipoje duhet te jesh 'BOS' pasi vetem te paguash cadren dhe shezlong-et mund te shkoje sa i gjithe hoteli ne vende te tjera.
Privatet qe kane marre nga Komuna te drejten e menaxhimit te plazhit publik abuzojne me cmimet. Ne foto eshte paraqitur edhe fatura qe ju japin klinteve, por ngjitur me kete pjese plazhi konkurrenca ka ecur shume perpara pasi rrjeshti i pare aty eshte 2500 leke te reja per nje dite.
Credibility: UP DOWN 1
Comments
aranita (Jul 26 2012)
Pyetje - a leshojne fature tatimore, a paguajne tatimin mbi xhiron ... se goxha te shtrenjta keto tarifa
Arjeta (Jul 27 2012)
Fatura eshte ajo copa e letres aty qe ngjan si liste cmimesh dhe ku te tregon te rrethuar qe ti ke paguar per rrjeshtin e 6.
vlora (Aug 9 2012)
po cfature, ajo ehste nje cope leter bakalli se nuk ka nje identifikim te biznesit qe e leshon. hey po sikur nuk e dini shqiperine ... me vend koti nuk behet
futja kot (Aug 21 2012)
mire qe e paskan shtrenjte po e paskan edhe € me 140 :)
AJAX (Aug 29 2012)
Ha ha ha...sa te rrosh do degjosh! 25 mij lek nje Shezlong?! Po pse mo nuk shtron dot je carcaf si polaket dhe te shtrihesh e rere si zoteri? Nejse kjo darja me reshta qenka ide gjeniale sepse qe ga rreshti ti e kutpon sa lek ka ai boti :) Jetojme ne Shqiperi i thone kesaj!
Agimi (Aug 29 2012)
Ka lezet, ne rradhe sipas pareve! Sa me shume pare, aq me prane detit. Nuk behet fjale per diskrimin, thjesht per shtrezerim te shoqerise. QYTETARE, merrni mer hunjte dhe godisni keta plehra qe pronen publike e kthejne ne abuzim! Nuk e kane fajin ata qe vejne cmimin 10€ por ne qe nuk reagojme.
altin (Sep 26 2012)
Pse thuhet ne titull 2500 leke e ne fature pastaj maksimumi eshte 1,400 ? Ka edhe plazhe te tjera sa te duash me lire, me e keqja me 2500 lek besoj blen nje cader dhe e ngul ku te duash ka akoma plazhe publike.
Filan (Oct 12 2012)
ncncncncn
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
10 + 3 =

Additional Reports

Garbage collection in Tirana

01:52 Aug 22, 2012

Tirana City, 0 Kms

Betonizimi i Ranes se Hedhun, Lezhe

23:21 Apr 06, 2013

Prane kompleksit Inheritor, Shengjin, Lezhe, 0 Kms

Plehra

13:04 Jun 16, 2013

Kepi i Rodonit, 0 Kms

Shtepia ku u mbajt Kongresi i Lushnjes.

12:52 Mar 01, 2014

Lushnje, 0 Kms